Personalo Darbo laikas

LAIKINAI NEDIRBANTYS GYDYTOJAI:

Atostogos

Romualdas Garbinčius 07-17-08-20        Vita Milušauskienė      07-03-07-14

Teresė Baiktšienė        06-26-07-14        Rūta Veličkienė           07-05 – 07-12

Irena Kilisnkienė        06-26-06-30        Margarita Smolinskaitė   07-19-08-09

Gintas Vislavičius      06-27-08-02        Regina Niaurienė       07-17-08-04

Alma Januškevičienė 06-26-07-19        Raminta Večienė       07-03 – 07-17

Gintarė Kymantienė  07-03-07-28        Rita Gipiškienė        07-03-07-14

Valerija Šabaniauskienė   06-19-07-11        Vilma Zabielienė       06-26-07-21

Aušra Margarita Antanavičienė   06-19-07-16

Dėl pavaduojančių gydytojų prašome kreiptis į registratūrą arba tel.  +370 37 342167

Suaugusių skyriaus darbo laikas

Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu
+370 37 34 21 67
Su gydytojų kabinetais jungia komutatorius telefonu
+370 37 34 22 70
Gydytojų darbo grafikas nuo 2017 sausio 1 d.

Baikštienė Teresė Šeimos gydytoja
V. Stančikienė Slaugytoja
Kabinetas 321
Pirmadienis 08.00 – 13.00 val.
Antradienis 15.00 – 19.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis 09.00 – 12.00 val.
Penktadienis 08.00 – 13.00 val.
Leonavičienė Rita Šeimos gydytoja
I. Pajadaitė Slaugytoja
Kabinetas 324
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 12.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 18.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 13.00 val.
Penktadienis 14.00 – 17.30 val.
Milušauskienė Vita Šeimos gydytoja
V. Vasiliauskienė Slaugytoja
Kabinetas 326
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
Gavėnienė Danutė Šeimos gydytoja
O. Augustauskaitė Slaugytoja
Kabinetas 327
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 14.00 – 20.00 val.
Praškevičienė Daina Šeimos gydytoja
L. Bambalienė Slaugytoja
Kabinetas 324
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
Kilinskienė Irena Šeimos gydytoja
A. Kšanavičienė Slaugytoja
Kabinetas 327
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
Ramanauskienė S. Šeimos gydytoja
R. Kapočienė Slaugytoja
Kabinetas 329
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
Gipiškienė Rita Šeimos gydytoja
K. Ilsevičienė Slaugytoja
Kabinetas 326
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 14.00 – 20.00 val.
Kymantienė Gintarė Šeimos gydytoja
B. Monkelienė Slaugytoja
Kabinetas 328
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis
Rutkauskienė Vilija Šeimos gydytoja
I. Diržinauskienė Slaugytoja
Kabinetas 328
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 14.00 – 20.00 val.
Vaitkūnienė Jadvyga Šeimos gydytoja
J. Kazakevičienė Slaugytoja
Kabinetas 329
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 14.00 – 17.30 val.
Kalibatas Saulius Šeimos gydytojas
R. Tautvaišienė Slaugytoja
Kabinetas 325
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 14.00 – 20.00 val.
Praškevičienė Daina Profilaktikos kab.
A. Bernatonienė Slaugytoja
Kabinetas 214
Pirmadienis 14.00 – 16.00 val.
Antradienis 10.00 – 13.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 17.00 val.
Ketvirtadienis 10.00 – 13.00 val.
Penktadienis 14.00 – 16.00 val.
Kalibatas Saulius Profilaktikos kab.
A. Bernatonienė Slaugytoja
Kabinetas 214
Pirmadienis 10.00 – 13.00 val.
Antradienis 14.00 – 16.00 val.
Trečiadienis 10.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 16.00 val.
Penktadienis 11.00 – 14.00 val.
Martišius Tadas Gydytojas chirurgas
Kabinetas 218
Pirmadienis 08.00 – 13.00 val.
15.00 – 17.00val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 13.00 val.
15.00 – 17.00val.
Ketvirtadienis 12.00 – 16.00 val.
Penktadienis 08.00 – 13.00 val.
Vislavičius Gintautas  Gydytojas chirurgas
Kabinetas 218
Pirmadienis
Antradienis 16.15 – 19.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 16.15 – 19.00 val.
Penktadienis 16.15 – 18.00 val. *
Čerlinskienė Irutė  Gydytoja oftalmologė
R. Joniškienė Slaugytoja
Kabinetas 338
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 08.00 – 16.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 08.00 – 16.00 val.
Šabaniauskienė Valerija Gydytoja oftalmologė
O. Neverdauskienė Slaugytoja
Kabinetas 338
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val. ***
Penktadienis
Lopatienė Nijolė Gydytoja  neurologė
O. Narbutienė  Slaugytoja
Kabinetas 320
Pirmadienis 08.00 – 13.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
Špakova Ona Gydytoja  kardiologė
Kabinetas 209
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 08.00 – 15.00 val.
Trečiadienis 13.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 15.00 val.
Penktadienis
Sabeckienė Saulė  Gydytoja  kardiologė
A. Butkevičienė Slaugytoja
Kabinetas 209
Pirmadienis 14.00 – 19.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 09.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 19.00 val.
Penktadienis
V. Petrauskienė
N. Lukoševičienė
 Masažas
Kabinetas 211
Pirmadienis 08.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 20.00 val.
Adrijus Krimelis Gydytojas echoskopuotojas
Kabinetas 221
Pirmadienis
Antradienis 08.00 – 13.00val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Večienė Raminta Gydytoja otorinolaringologė
L. Pužauskienė  Slaugytoja
Kabinetas 316
Pirmadienis 08.00 – 15.30 val.
Antradienis 12.30 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 15.30 val.
Ketvirtadienis 12.30 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 15.00 val.
Lašienė Jūratė  Gydytoja  endokrinologė
R. Andriūnienė Slaugytoja
Kabinetas 313
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 09.30 – 17.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Rita Šulcaitė Gydytoja  endokrinologė
R. Andriūnienė  Slaugytoja
Kabinetas 313
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis 13.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
Vytautas Dargis Gydytojas  endokrinologas
Kabinetas 313
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.00 – 17.00 val.
Penktadienis
Kaniušas Dainius Gydytoja  urologas
I. Kužinauskaitė  Slaugytoja
Kabinetas 220
Pirmadienis 16.00 – 20.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 16.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
Liudmila Petrauskienė Gydytoja  echoskopuotoja
Kabinetas 221
Pirmadienis 15.30 – 18.30 val.
Antradienis
Trečiadienis 15.30 – 18.30 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
Olga Pantelejeva Fizinės medicinos ir
reabilitacijos gydytoja
Kabinetas 223
Pirmadienis 09.00 – 16.00 val.
Antradienis 13.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 09.00 – 15.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
Giedra Kvedaravičiūtė  Fizinės medicinos ir
reabilitacijos gydytoja
Kabinetas 223
Pirmadienis
Antradienis 09.00 – 12.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 09.00 – 12.00 val.
Penktadienis
Audiogramos
L. Pužauskienė  Slaugytoja
Kabinetas 318
Pirmadienis
Antradienis 08.30 – 12.30 val.
Trečiadienis 15.30 – 19.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 15.00 – 17.00 val.
VEM (J. Bulotienė)
M. Baliūnienė  Slaugytoja
Kabinetas 318
Pirmadienis 15.00 – 20.00 val.
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.30 – 13.00 val.
Penktadienis
EKG
Kabinetas 319
Pirmadienis 08.00 – 17.00 val.
Antradienis 08.00 – 18.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 18.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
N. Denisenko Kineziterapeutas
Kabinetas 235
Pirmadienis 16.00 – 20.00 val.
Antradienis 16.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 16.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 16.00 – 20.00 val.
Penktadienis
A. Leišienė Kineziterapeutė
Kabinetas 235
Pirmadienis 09.00 – 16.00 val.
Antradienis 09.00 – 16.00 val.
Trečiadienis 09.00 – 16.00 val.
Ketvirtadienis 09.00 – 16.00 val.
Penktadienis

Moterų konsultacijos darbo laikas

Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu:
+370 37 34 23 69

Gydytojų darbo grafikas nuo 2017 sausio 1 d.

V. Aniūnienė
Pirmadienis 08.00 – 11.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 15.00 – 19.30 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 11.00 val.
Penktadienis
I. Jonauskienė 
Pirmadienis
Antradienis 08.00 – 15.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
J. Lukošiūnienė
Pirmadienis 13.30 – 18.30 val.
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.00 – 13.00 val.
R. Veličkienė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis

Vaikų skyriaus darbo laikas

Vaikų skyriaus darbo grafikas nuo 2017 m. vasario 1d.

Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu
+370 37 34 20 56
Grafikai gali keistis,  teirautis registratūroje, tel.
+370 37 34 20 56

Dalė Rutkauskienė  Vaikų ligų gydytoja
Nelia Giniūnienė  Slaugytoja
Kabinetas  305
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 13.00 – 19.00 val.
Vilma Zabielienė  Vaikų ligų gydytoja
Vida Moncevičienė  Slaugytoja
Kabinetas  308
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 14.00 – 20.00 val.
Aušra Antanavičienė  Vaikų ligų gydytoja
Regina Libienė  Slaugytoja
Kabinetas  308
Pirmadienis 14.00 – 18.30 val.
Antradienis 08.00 – 12.30 val.
Trečiadienis 14.00 – 18.30 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 12.30 val.
Penktadienis 08.30 – 13.00 val.
Danutė Kerbelienė  Vaikų ligų gydytoja
Kabinetas  305
Pirmadienis 11.15 – 20.00 val.
Antradienis 17.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 11.15 – 14.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.00 – 13.00 val.
Danguolė Jonaitienė  Vaikų ligų gydytoja
Z. Mankauskienė  Slaugytoja
Kabinetas  306
Pirmadienis
Antradienis 14.30 – 19.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.30 – 13.00 val.
Romaldas Garbinčius Gyd.vaikų ortopedas
traumatologas
Kabinetas  300
Pirmadienis 13.00 – 19.00 val.
Antradienis 08.00 – 13.30 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.00 – 13.00 val.
Penktadienis
Regina Niaurienė  Gyd. vaikų oftalmologė
Vida Moncevičienė  Slaugytoja
Kabinetas  300
Pirmadienis 08.00 – 12.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 12.00 val.
Ketvirtadienis 14.30 – 19.00 val.
Penktadienis
Margarita Smolinskaitė Gyd. otorinolaringologė
Kabinetas  316
Pirmadienis 15.30 – 19.30 val.
Antradienis
Trečiadienis 15.00 – 19.30 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
Zita Inokaitienė  Gyd.kardiologė echoskopuotoja
Kabinetas  221
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis 15.15 – 19.30 val.
Ketvirtadienis 08.30 – 12.30 val.
Penktadienis
Laimutė Morkūnienė  Logopedė
Kabinetas  304
Pirmadienis 09.30 – 15.30 val.
Antradienis
Trečiadienis 15.00 – 18.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
EKG
Kabinetas  301
Pirmadienis 12.00 – 16.00 val.
Antradienis 12.00 – 17.00 val.
Trečiadienis 12.00 – 17.00 val.
Ketvirtadienis 12.00 – 16.00 val.
Penktadienis 12.00 – 14.00 val.
Asta Šveikauskaitė  Gyd. reabilitologė
Kabinetas  213
Pirmadienis
Antradienis 14.00 – 18.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 13.00 – 18.00 val.
Penktadienis
Masažas  Gyd. vaikų neurologė
Kabinetas 307
Pirmadienis 09.00 – 14.30 val.
Antradienis 14.00 – 19.00 val.
Trečiadienis 09.00 – 14.30 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 19.00 val.
Penktadienis 09.00 – 14.30 val.
Snieguolė Pavalkienė  Gyd. vaikų neurologė
Kabinetas 306
Pirmadienis 15.30 – 19.30 val.
Antradienis
Trečiadienis 15.00 – 19.00 val.
300 kabinetas
Ketvirtadienis 09.00 – 13.00 val.
Penktadienis
Alma Januškevičienė  Gyd. vaikų  neurologė
Kabinetas  304
Pirmadienis 08.00 – 09.30 val.
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 14.45 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
Enterobiozės tyrimas
Kabinetas  303
Pirmadienis 09.00 – 11.00 val.
Antradienis 09.00 – 11.00 val.
Trečiadienis 09.00 – 11.00 val.
Ketvirtadienis 09.00 – 11.00 val.
Penktadienis 09.00 – 11.00 val.
Procedūrinis kab.
Kabinetas 301
Pirmadienis 08.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 20.00 val.
Vitalija Piliponienė Gyd. – vaikų odontologė
Kabinetas  237
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 va
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis

Rentgeno procedūrų darbo laikas

Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu
+370 37 342167

Skrandžiai ir
žarnynas šviečiami:
Pirmadienis 08.00 – 09.00 val.
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Kaulinės, dantų ir
plaučių RÖ- gramos:
Pirmadienis 09.00 – 13.30 val.
Antradienis 08.00 – 13.30 val.
Trečiadienis 14.00 – 18.30 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 13.30 val.
Penktadienis 08.00 – 13.30 val.

Rokų ambulatorijos gydytojų darbo laikas

Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu
+370 37 545210

V. Bučienė  Šeimos gydytoja
Pirmadienis 14.00 – 18.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 18.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
V. Petrauskienė  Šeimos gydytoja
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 13.00 – 18.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 13.00 – 18.00 val.
D. Kerbelienė  Šeimos gydytoja
Pirmadienis 08.00 – 11.00 val.
Antradienis 13.30 – 16.30 val.
Trečiadienis 08.00 – 11.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 19.00 val.
Penktadienis
D. Staniulienė Gydytojas odontologas
Pirmadienis 15.00 – 17.30 val.
Antradienis 14.00 – 17.30 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.30 – 12.30 val.
Penktadienis 08.30 – 12.30 val.

Panemunės sveikatos priežiūros skyrius

Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu
+370 37 399355
Gydytojų grafikas nuo 2017-01-01

L. Stankūnienė  Šeimos gydytoja
Pirmadienis 15.00 – 19.00 val.
Antradienis 08.00 – 12.00 val.
Trečiadienis 11.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 09.00 – 11.00 val.
Penktadienis 15.00 – 18.00 val.
G. Kymantienė  Šeimos gydytoja
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 13.00 – 19.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
S. Kalibatas  Šeimos gydytojas
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis 14.00 – 19.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
S. N. Ramanauskienė Terapeutė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 13.00 – 19.00 val.
Penktadienis
V. Milušauskienė Šeimos gydytoja
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
J. Vaitkūnienė Šeimos gydytoja
Pirmadienis
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis 11.30 – 13.30 val.
D. Jonaitienė Vaikų ligų gydytoja
Pirmadienis 08.00 – 13.00 val.
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.00 – 13.00 val.
Penktadienis
O. Špakova Kardiologė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis
L. Lopatienė Neurologė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 08.00 – 13.00 val.
Penktadienis
A. Šernienė Odontologė
Pirmadienis 13.00 – 19.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 13.00 – 19.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
I. Jonauskienė Akušerė ginekologė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 13.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis

Psichikos sveikatos centras

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

R. M. Denisenko Suaugusių psichiatrė
Pirmadienis 14.00 – 18.00 val.
Antradienis 10.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 15.00 – 18.00 val.
Ketvirtadienis 10.00 – 14.00 val.
Penktadienis 10.00 – 14.00 val.
D. Jaučkojienė Suaugusių psichiatrė
Pirmadienis 08.00 – 12.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 12.00 val.
Ketvirtadienis 15.00 – 18.00 val.
Penktadienis 08.00 – 12.00 val.
 R. Kalasiūnienė Suaugusių psichiatrė
Pirmadienis
Antradienis 16.00 – 18.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
L. Jazbutienė Psichologė
(vaikų ir paauglių k-jos)
Pirmadienis 13.00 – 18.00 val.
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 09.00 – 13.00 val.
Penktadienis
E. Skalskienė  Soc.darbuotoja
Pirmadienis
Antradienis 14.00 – 18.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 18.00 val.
(kas antrą savaitės dieną)
Ketvirtadienis 13.30 – 18.00 val.
Penktadienis
B. Volkovienė Soc.darbuotoja
Pirmadienis 08.00 – 13.30 val.
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 14.00 – 18.00 val.
Penktadienis
G. Išganaitienė Psichologe
(suaugusių konsultacijos)
Pirmadienis
Antradienis 09.00 – 18.00 val.
Trečiadienis 09.00 – 18.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis 09.00 – 14.00 val.
L. Beišienė Soc.darbuotoja
Pirmadienis 08.00 – 12.30 val.
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis 09.00 – 12.30 val.
Penktadienis

Vairuotojų medicininė komisija

Darbo Grafikas:
Pirmadienis 13.00 – 18.30 val.
Antradienis 13.00 – 18.30 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.30 val.
Ketvirtadienis 13.00 – 18.30 val.
Penktadienis 08.00 – 14.30 val.

Profilaktinių medicininių apžiūrų kabinetas

Darbo Grafikas:
Pirmadienis 08.00 – 17.00 val.
Antradienis 08.00 – 17.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 17.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 17.00 val.
Penktadienis 08.00 – 17.00 val.

Odontologinio skyriaus darbo laikas

Gydytojų odontologų darbo laikas keičiasi kas mėnesį.
Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu.
+370 37 34 21 67
Su gydytojų kabinetais jungia komutatorius telefonu.
+370 37 34 22 70

Darbo grafikas 2017 metų sausio, kovo, gegužės, liepos, rugsėjo, lapkričio mėnesiais.

J. Čėsnienė  Gydytoja odontologė
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis 14.00 – 20.00 val.
D. Staniulienė Gydytoja odontologė
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis
V. Gerdvilienė Gydytoja odontologė
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
B. Špokienė  Gydytoja odontologė
Pirmadienis
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis
L. Varnienė Gydytoja odontologė
(chirurginis kabinetas)
Pirmadienis 08.00 – 13.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 15.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
V. Piliponienė  Gydytoja vaikų odontologė
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
J. Grabauskienė Gydytoja burnos chirurgė
Pirmadienis
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
R. Bartininkienė Gydytoja odontologė
Pirmadienis 08.00 – 15.00 val.
Antradienis 13.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 15.00 val.
Ketvirtadienis 13.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 15.00 val.

Gydytojų odontologų darbo laikas keičiasi kas mėnesį.
Informacija pasiteiravimui teikiama registratūroje arba telefonu.
+370 37 34 21 67
Su gydytojų kabinetais jungia komutatorius telefonu.
+370 37 34 22 70

Darbo grafikas 2017 metų vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio, gruodžio mėnesiais.

J. Čėsnienė Gydytoja odontologė
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 14.00 – 20.00 val.
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
D. Staniulienė Gydytoja odontologė
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 08.00 – 14.00 val.
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis
V. Gerdvilienė Gydytoja odontologė
Pirmadienis 14.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
B. Špokienė  Gydytoja odontologė
Pirmadienis
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 14.00 val.
Penktadienis
L. Varnienė Gydytoja odontologė
(chirurginis kabinetas)
Pirmadienis 09.00 – 13.00 val.
Antradienis
Trečiadienis 15.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
V. Piliponienė Gydytoja vaikų odontologė
Pirmadienis 08.00 – 14.00 val.
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis 14.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis
Penktadienis
J. Grabauskienė Gydytoja burnos chirurgė
Pirmadienis
Antradienis 08.00 – 14.00 val.
Trečiadienis
Ketvirtadienis 14.00 – 20.00 val.
Penktadienis 08.00 – 14.00 val.
R. Bartininkienė Gydytoja odontologė
Pirmadienis 13.00 – 20.00 val.
Antradienis 08.00 – 15.00 val.
Trečiadienis 13.00 – 20.00 val.
Ketvirtadienis 08.00 – 15.00 val.
Penktadienis 13.00 – 20.00 val.