Naujienos

ATSINAUJINO REABILITACIJOS PADALINYS

VšĮ Kauno Šančių poliklinikos reabilitacijos (FMR) padalinys gali pasidžiaugti ne tik suremontuotomis patalpomis, bet ir nauja aparatūra.

fmr3

Visi aparatai yra pagaminti BTL kompanijos, kuri yra fizioterapijos ir kardiologijos prietaisų gamybos lyderė pasaulyje, aprūpinanti medicinos įstaigas 54 pasaulio šalyse. Svarbu, kad  pakeisti ne tik visi seni aparatai, bet ir atsirado naujų, kurie ženkliai padės pagerinti gydymo kokybę ir išplėsti paslaugų pasiūlą.

fmr2fmr1

Gydymui galima skirti naujas lazerio, galūnių kompresinės terapijos, bei mikrobangų procedūras, taip pat pasiekti geresnio gydymo efekto su daugiakanaliais elektroterapijos aparatais. Šios priemonės  (procedūros) mažina uždegimą, skausmą, atpalaiduoja arba stimuliuoja raumenis, gerina plaučių, odos, širdies kraujagyslių, limfinės sistemos,  sąnarių  ir stuburo veiklą. Gydomos paūmėjusios lėtinės ligos,  ūmus susirgimai, traumos, po operacinės būklės.  Procedūros  rekomenduojamos esant stuburo  osteochontrozei ir išvaržoms, sąnarių artrozei, randams, skausmingo peties ir riešo kanalo sindromui, bursitams,  sausgyslių uždegimams, išsiplėtusioms venoms ir kojų/rankų tinimui dėl limfotakos sutrikimo ir daugeliui  kitų susirgimų gydymui.
Dėl nukreipimo FMR gydytojo konsultacijai, pacientai turi kreiptis į savo šeimos gydytoją.